Všetkým snúbencom, ktorí už vybavujú termín svadby, grafické štúdiá ponúkajú výrobu tlačených svadobných oznámení podľa ich vlastného výberu. Všetky návrhy pred samotnou tlačou musia najprv odsúhlasiť snúbenci. Štýl oznámenia môže byť klasický, moderný, vtipný či retro alebo luxusný a podobne. Pozvať hostí na svadobnú hostinu alebo len oznámiť všetkým priateľom, že nastal váš najkrajší deň v živote, je možné prostredníctvom svadobných oznámení. Snúbenci na ich výrobu môžu využiť služby grafických štúdií, v ktorých pracujú skúsení grafici a tí im s návrhom a jeho konečnou úpravou radi pomôžu. V ponuke majú oznámenia rozličných druhov, tradičné, štýlové, s folklórnymi prvkami alebo vtipné či vintage. Každý typ oznámenia je tlačený na kvalitný papier a prípadné ozdoby ako sú čipka alebo mašličky sú tlačené, nie lepené, takže nič sa z papiera odlepiť nemôže.

beautiful-blooming-flower-leaves-background_44538-2079

Grafici pracujú len s kvalitným papierom, ktorých majú na výber viacero druhov. Vaše svadobné oznámenie tak môže byť tlačené na :

-papieri obojstranne matnom alebo lesklom s hmotnosťou 350g

-na snehobielom perleťovom 300g papieri

-na 260g krémovom papieri

-na papieri, ktorý má povrch upravený do imitácie štruktúry plátna a hmotnosť 280g

flat-lay-composition-wedding-elements-with-card-mock-up_23-2148502021

Rozmer papiera je 14,5 x 10cm, no ak máte špeciálne požiadavky, v grafickom štúdiu vám ich bez problémov splnia. Vyrobiť dokážu aj otváracie oznámenia alebo v mini rozmere. Odsúhlasený návrh konečnej verzie oznámenia vytlačia a lacne svadobne oznamenia odošlú vám prostredníctvom pošty. K nim si môžete doobjednať aj vhodne zladené pozvánky k svadobnému stolu, menovky na stôl, etikety na fľaše a podobne.

Zaujímavá je verzia oznámenia, na ktorých budú vyobrazené vaše karikatúry z fotografií, ktoré poskytnete grafikovi. Stali sa trendom vo svete, ale aj na Slovensku. Sú milé a zároveň aj vtipné. Fotografie môžu byť bežné, pretože zvyšok sa k nim dokreslí. Tento motív potom môžete využiť aj na ostatných svadobných doplnkoch.