Priznajme si to. Každá z nás má v živote muža na ktorého nevie zabudnúť. Aj keď nebol pre nás ten pravý jednoducho na neho nevieme zabudnúť a často si na neho spomenieme. Je to ten,, ktorý nás úplne dostal a pri ktorom sme stratili hlavu. Ten pri ktorom sme cítili motýle v bruchu a cítili sa s ním ako s nikým iným. Cítili sme sa ako doma. No aj napriek tomu to nevyšlo a ublížil nám. Síce to vieme no napriek tomu je veľmi ťažké zabudnúť.

balet

Prezeráme si spoločné fotky a vybavujeme si naše spomienky. Ja osobne som si to prežila tiež. Rozišli sme sa a po roku sme sa opätovne dohodli na stretnutí. Bola som v napätí a očakávala som, že to bude veľmi zvláštne. Celé telo sa mi rozochvelo pri predstave, že ho znovu uvidím. V momente keď som ho zazrela všetky obavy zmizli a ja som sa len usmiala. Objala som ho a všetko sa vrátilo späť ako keby ten jeden rok ani neprešiel. Jeho vôňa, dotyky a to všetko ma zase dostalo.

Rozprávali sme sa a smiali ako keby ubehol iba jeden deň. Nič sa nezmenilo, stále sme si boli rovnako blízky. Len pri ňom som sa cítila, tak ako so žiadnym iným mužom. Mohla som byť sama sebou a cítila som sa úplne voľne a tak prirodzene. Bláznili sme sa a cítila som sa ako dieťa. Len on vedel, čo na mňa platí a ako ma rozosmiať. Ako ma objať a chytiť za ruku. Boli to len nevinné dotyky, ktoré vo mne vzbudzovali neskutočné pocity.

romatnika

No aj napriek tomu všetkému nie je možné prehliadnuť veci, ktoré sú pre vzťah podstatné. A tými sú dôvera, podpora, porozumenie a hlavne komunikácia. Môže to byť osudový muž, no ak sa po pár týždňoch, či mesiacoch len trápite nemá to význam. Nech je láska akákoľvek silná, takéto veci nevie prekonať. Byť šťastná je totiž veľmi dôležité. Musíme vydržať a čakať na toho, kto pre nás bude nie len dokonalým ale hlavne dobrým partnerom a nesklame nás.