Pravidelná strava je dôležitá pre správne trávenie a metabolizmus. Preto si doprajte aj počas pracovných dni aspoň jedno teplé jedlo denne. Obed je veľmi príjemná časť dňa a väčšinou mávame obednú pauzu práve preto, aby sme sa mohli ísť najesť a doplniť energiu. Pokiaľ máte zrovna veľa práce, alebo sa vám nechce nikam chodiť, objednajte si teplé chutné jedlo s donáškou. Rozvoz jedla sa dá zabezpečiť aj v Prievoze z reštaurácie Gurmánsky dvor.

priestory reštaurácie

Rozvoz menu Prievoz

Ak sa počas obeda nachádzate v Prievoze, máme pre vás dobrú správu! Reštaurácia Gurmánsky dvor v bratislavskom Ružinove pripravuje obedové menu každý deň. Môžete si ho prísť vychutnať osobne do príjemného prostredia reštaurácie, alebo si môžete menu nechať priviesť na adresu, kde sa nachádzate. Rozvoz sa robí v pracovné dni, pondelok až piatok, medzi 10.30 – 14.00 hod. Podrobnosti o rozvoze a detailoch objednávok si môžete pohodlne prečítať na webových stránkach reštaurácie Gurmánsky dvor.

menu v reštaurácii

V menu sa dá väčšinou vybrať z dvoch druhov polievok a troch druhov hlavných chodov. Dostupné sú aj tzv. minútky, ktorých je v menu spolu päť. Reštaurácia sa zameriava na domácu kuchyňu. Tak neváhajte a vyskúšajte sami, ako dobre tam varia. Tých, ktorí nejedia mäso iste poteší, že reštaurácia do menu zaraďuje aj bezmäsité jedlá. Navyše pri každom jedle sú vypísané alergény, aby sa každý mohol rozhodnúť podľa zloženia. Ak sa niektorým zložkám v jedle potrebujete vyhnúť, je to veľké plus.

Reštaurácia Gurmánsky dvor má dlhú tradíciu vo varení. Bola založená už v roku 1947 a varí pre ľudí dodnes. To je naozaj obdivuhodné ! Radi vám pripravia chutné menu a privezú kam potrebujete a pokiaľ vám zachutí, nabudúce si môžete objednať aj spolu so svojimi kolegami. Chutný obed je skvelým „highlightom“ každého dňa a pravidelnú kvalitnú stravu by sme mali konzumovať predsa všetci.