Hľadáte dobrý upratovací servis, ktorý vám vyčistí budovu, firmu, kanceláriu, či váš dom alebo byt na východnom Slovensku? Práve ste ho našli. Firma Grant je upratovací servis, ktorý si ľahko poradí s každou nečistotou v akomkoľvek priestore. Používame najmodernejšiu upratovaciu a čistiacu techniku a taktiež máme vyškolený náš upratovací tím, ktorý s ľahkosťou tieto prístroje ovláda, a kde sa nedostane prístrojmi a čistiacou technikou upratá a vyčistí ručne.

kancelária

Teraz sme pre vás pripravili na našej stránke aj náš blog http://upratovanie-grant.sk/nas-blog/, v ktorom budete môcť nájsť všetky novinky a zaujímavosti o čistení a upratovaní. V súčasnosti v ňom môžete nájsť článok o ozóne. Čo je to Ozón ako funguje, ako vplýva na organizmus človeka, ale aj na iné organizmy a ako sa dá využiť nie len v upratovaní. Do nášho blogu onedlho pribudnú aj ďalšie zaujímavé články. Ak máte nejaký tip, o čom by ste sa radi dočítali, alebo čo vás zaujíma v oblasti čistenia a upratovania, neváhajte nám napísať a mi sa posnažíme čoskoro spracovať článok na zvolenú tému a pridať ho do nášho blogu. Sledujte náš blog a buďte prvý, ktorí sa dočítajú rôzne zaujímavosti, novinky o upratovaní a čistení, ale aj o našej firme. V našom blogu sa tiež dozviete o voľných pracovných pozíciach.

upratovanie

O náplní práce ale aj pracovnom ohodnotení a bonusoch. Na našej stránke môžete nájsť okrem blogu aj informácie o našej práci ako aj referencie od našich spokojných zákazníkov. Firme Grant je zákazník vždy na prvom miesto a teda aj kvalita vykonanej práce. Dôkladne vyberáme a školíme svojich zamestnancov tak, aby boli nie len pracovití, ale aby boli aj slušní, tichí, efektívni a lojálni k našim zákazníkom. Ak sa vám páči naša upratovacia filozofia, neváhajte nás kontaktovať a mi vám vytvoríme cenovú ponuku na jednotlivé upratovacie služby, alebo vám zašleme orientačný cenník.