Špeciálny človek ako vy si vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Pod takouto starostlivosťou si nepredstavujte nič zložité a prečačkané. Zaslúžite si zvýšenú starostlivosť o vaše telo špeciálnou masážou. A tá masáž nemôže byť iná než tantra masáž. Vzbudzuje to vo vás nedôvera? Vôbec sa nemusíte obávať niečoho nekalého. Ide o veľmi zdraviu a hlavne telu prospešnú masáž, ktorá je založená na rokmi overených skúsenostiach.

namaste-3899976_1920

Čím je taká výnimočná?

Pred a po masáži je samozrejmosťou dôkladná hygiena. To znamená, že po príchode do tohto salónu absolvujete sprchu. Takisto po masáži je pre vás pripravená znova sprcha, aby ste zmyli zo seba všetky mikroorganizmy a podobné nežiaduce veci, ktoré sa vyplavili počas masáže.

Keďže sa jedná o tantra masáž, tak sú prítomné aj isté rituály, ktoré sú prevzaté z iných národností a kultúr. Takýmto rituálom, ktorý vás možno prekvapí je, že na konci sa navzájom spolu s masérkou ukloníte a poviete si namaste. Je to kvôli tomu, aby ste vzdali úctu telu – fyzickému chrámu, v ktorom sídli vaša duša. Nemusíte to plne chápať, stačí to rešpektovať.

Nie je to ako absolvovanie obyčajnej masáže. Po tejto masáži máte k dispozícii čas na ďalší relax a zžitie sa so svojimi pocitmi a zážitkami, ktoré ste práve prežili. Tento čas prežívate v súkromí a môžete ho využiť plnými dúškami na dokonalé dorelaxovanie po masáži. Toto vám iste chýbalo, ak ste sa boli dať niekde masírovať, kde už po vás hneď čakal ďalší zákazník. Dobre, že vám tam nevliezol ešte keď ste boli nahí. To býva fakt nepríjemné, musíte uznať.

ice-cubes-4313757_1920

A milou čerešničkou na záver je to, že po tejto masáži navyše dostanete aj malý darček ako poďakovanie za to, že ste ju vôbec absolvovali. No, povedzte mi úprimne, že kde vás podobne rozmaznali alebo kde by ste mohli zažiť niečo takéto podobné? Je to podľa mňa svetový unikát a treba si ho vážiť a využívať.