Čo je na tomto svete skvelé je, že takmer nič už nepríde ľuďom strelené. Pretože bolo tu už takmer všetko a to, čo nebolo, to sa stále snažíme nájsť, chytiť sa príležitosti, ukázať to ostatným, prezentovať to v dobrom svetle a veriť v to najlepšie. Určite ste sa s tým stretli v práci, o tom niet pochybností. No pokúšali ste sa presadiť extravagantný – ak to chcete prifarbiť nazvete to – originálny nápad?
Vieme, že sklo je obľúbený komponent, materiál do takmer každej modernej, novej domácnosti. Veľké sklenené okná, z ktorých je krásny výhľad, doslova celá metropola sa Vám ponúka. Sklenené sprchovacie kúty. Čo však chvíľu trvá, než to spracujeme a prijmeme za svoje, tak, že sa nám to nadobro uloží v našej hlave ako dobrý, bezpečný, nekompromisný nápad, môže ešte stále v niektorých prípadoch môžu byť sklenené posuvné dvere.

mrakodrap

Áno, a vy už môžete mať! Jedny z prvých… Sú originálne, čo však ešte ponúkajú?
V prvom rade, nie lenže budete všetko vidieť, skutočne sa Vám celý priestor otvorí, len pre Vás. Nebude nič, čo by sa oddeľovalo od niečoho iného. Každá jedna izba bude súčasťou celku, izby sa prepoja a budú tvoriť jednotný, harmonický celok.

Niečo, čo lahodí oku v tejto dobe, niečo, čo je považované za moderné, je najlepšou zárukou toho, že je to jedna z tých vecí, ktoré zostanú na trhu a „in“ čo najdlhšie a tak skoro nezošednú. Ak si stále nie ste istý, o pár rokov to tu bude opäť zas. A vy budete opäť prvý.

vysoká budova

Kdekoľvek žijete, v krásnom zámočku na vidieku, v jednom z tých domov v najväčších metropolách sveta, ktorú som už spomenula či v bežnej radovej zástavbe na okraji mesta, všade sa sklo hodí. Tak prečo by sa sem nehodilo pár sklenených zásuvných dvier? Dáva to logiku. Okrem toho, svetlo sa v takýchto domov šíri ešte rýchlejšie než samotnou rýchlosťou svetla. Ďalší dobrý dôvod byť inovatívny a originálny (ktorým všetci tak trochu v hĺbke srdca chceme byť, či si to priznáte alebo nie..).