Každý mladý človek si o sebe myslí, že je neporaziteľný. Je otázne či je to nejaká forma degenerácie, alebo sme jednoducho hlúpi a sme presvedčení sami o sebe tak veľmi, že nedopustíme, aby sme sa v niečom mýlili. Pravda však je, že sa mýlime, a to teda naozaj veľmi často. Pretože nech sa deje čokoľvek, nie sme neporaziteľní a ani nikdy nebudeme. Sme len ľudia a máme rôzne problémy. Práve chlapi sú väčšinou presvedčení o tom, že môžu urobiť čokoľvek a všetko im vyjde podľa predstáv. To však ešte nevedia, že väčšinu v staršom veku čakajú hlavne poruchy erekcie.

sexy dívka

Možno si teraz myslíte, čo je to za hlúposť. Ale pravdou je, že aj keď sa hovorí o tom, že ženy majú svoje vlastné vaginálne problémy, o tomto sa až tak často nehovorí. Je otázne či je to preto, lebo sa chlapi hanbia, že musia riešiť niečo takéto, alebo je to jednoducho preto, lebo je to celkom kontroverzná téma. Pravdou zostáva iba to, že by sme to riešiť mali, pretože nikdy neviete, kedy sa vás to bude vlastne týkať. Nie ste neporaziteľný a aj to raz skončí a možno skôr, ako si myslíte. Pretože toto sa už dávno netýka iba starých ľudí a mužov, ktorým už proste telo nefunguje tak, ako by malo.

sex

Stále častejšie to stretáva mladých ľudí, ktorí žijú veľmi stresujúcim životom, majú neustále nervy a teda sa nevedia uvoľniť natoľko, aby boli schopní naplno sexuálne žiť. Je však len na vás, ako sa k tomuto problému postavíte. Možno vám bude stačiť len to, keď sa o tom s niekým otvorene porozprávate. Možno však budete potrebovať viac. Možno budete potrebovať nejaké tabletky a ak áno, nie je nič lepšie, ako o ne požiadať. Nie je to hanba. Je to bežná vec a je lepšie to riešiť, ako zostať neschopný vo chvíli, kedy sa to naozaj nehodí. Vaša partnerka to možno pochopí, ale vaša psychika bude naozaj zranená. A to vám za to predsa skutočne nestojí, no nie?