Ach ženy. Aj vy si niekedy doslova idete samé sebe na nervy? Myslíte si, že to ste len vy? Ale omyl, to sme my všetky. My všetky sme zo seba občas priam neskutočne zúfalé. A to je práve to, z čoho nás ide skutočne poraziť. Nejde o chlapov, aj keď sa na nich tak často vyhovárame. Ide o nás, to my samy si robíme problém, keď sa nejdeme vystáť. Na toto je však len jeden jediný liek. Milovať samú seba. Že sa milujete? Ale že vážne potrebujete niečo, aby ste si nešli tak neskutočne na nervy? Ako často máte takéto stavy? Minimálne raz do mesiaca, keď máte svoje dni. Stavíme sa, že teraz sme sa nemýlili. Tak sa spolu pozrime na niekoľko perfektných vecí, ktorými sa môžete zbaviť prebytočnej nervozity nielen vtedy, keď máte svoje dni.

modelka
 
Oddych môže byť odpoveďou na všetko. Samozrejme, hlavne pre tie ženy, ktoré oddychovať aj skutočne vedia. Nájde sa totižto naozaj veľmi veľa žien, ktoré s tým majú poriadny problém. Naučte sa ako oddychovať. Nebuďte stále len v akcii a produktívna. Uvidíte, že sa vám uľaví.
 
Čítanie je spôsob, ktorý vás totálne vytrhne z reality a práve preto by ste si z neho mali vytvoriť zvyk, ak ste tak ešte náhodou neurobili. Liekom na nervy je poriadne vtipná kniha plná rôznych zápletiek, ale hlavne taká, ktorá vás dokonale vtiahne do deja. Keď vás kniha pohltí, nebudete sa sústrediť na to, čo vás vlastne rozčuľuje. Vrhnite sa s chuťou na ktorýkoľvek žáner a uvidíte.

japonka
 
Kúpeľvás uvrhne do hladiny alfa, tým si môžete byť istá. Použite rôzne peny alebo populárne kúpeľové bomby, či soľ. Stačí, že to bude príťažlivo voňať a vy úplne zabudnete, prečo by ste sa mali stresovať. Verte tomu, že toto je ten najlepší spôsob relaxu a odbúrania nervozity. Ak máte práve PMS, jednoznačne kúpeľ neoľutujete. Tak sa už nerozčuľujte, pošlite svojho partnera na ryby a vy si užite deň vo vani.