Rekonštrukcie, výstavby novostavieb alebo obchodných centier či kancelárií a ešte mnoho ďalšieho Vám dáva možnosť realizácie sklenených dverí. Sklenené dvere ponúkajú plnú funkciu a ich komfortné využívanie sa Vám bude na dlhé roky páčiť. Dajte šancu skleneným dverám a užívajte si bezproblémové fungovanie a zároveň komfort pri ich využívaní. Sklenené dvere sa hodia k modernému štýlu bývania, dodajú Vášmu priestoru elegantný vzhľad a v neposlednom rade aj takmer bezudržbové užívanie. Sklenené dvere skvelo oživia každú miestnosť vo Vašom dome, byte či na pracovisku.

sklenené schdisko

Ich údržba spočíva iba v občasnom pretrení mäkkou handričkou od nečistôt z okolia ako je prach a podobné nečistoty. Pomocou takejto mäkkej handričky namočenej do teplej vody s prídavkom bežného saponátu dosiahnete ľahko a jednoducho opäť čisté dvere, ktoré Vám budú naďalej dobre slúžiť. Po takomto umytí dvier ich stačí jednoducho preleštiť suchou handričkou bez dlhého vlákna, poprípade vysávačom na sklo odstrániť prípadné kvapky vody. Sklenené dvere vyrábané aj na mieru je možné osadiť do interiéru ale aj do exteriéru. Sklo na tieto dvere je bezpečnostné a vysoko odolné voči mechanickému poškodeniu, čo zabezpečí ich dlhoročnú odolnosť a taktiež bezpečnosť proti porezaniu v prípade rozbitia sa totižto toto bezpečnostné sklo roztriešti na milión drobných kúskov, ktoré nijak nedokážu porezať. Bezpečnostné sklo na tieto dvere ponúkame v prevedení číre, kaleno-lepené a pieskované.

sklenené dvere

Pri pieskovanom skle je možné si vybrať z našej bohatej ponuky motívov, ktoré krásne zapadnú do Vášho štýlu a designu bývania. Sklenené dvere dodajú vášmu bývaniu plynulý prechod svetla a Váš interiér a exteriér dosiahne opticky väčší priestor. Sklenené dvere je možné osadiť viacerými variantmi. Jednou z nich je osadenie dverí priamo do zárubne, ďalej osadenie dverí pánt-sklo-sklo alebo pánt-stena-sklo. Ponuka pántov je bohatá a vy si tak môžete vyberať z viacerých variantov v povrchovej úprave ale aj v rôznych tvaroch. Taktiež je široká ponuka madiel, ktoré je možné vybrať si aj v ponuke uzamykacích.