Život v dnešnej dobe nie je ani zďaleka taký jednoduchý, ako sa všetkým zdá. Každý z nás pozná pocit úplného vyčerpania, stav, kedy sme pod veľkým stresom a nedokážeme si užívať každodenné radosti. No ako tomuto predísť, poprípade s tým bojovať? Našťastie spolu s rýchlou dobou ku nám prišlo aj viacero možností oddychu či relaxu. Najčastejšia je forma wellnessu či masáží, ktorú obľubujú naozaj všetci. Okrem klasických masáží je tu však niečo ešte lepšie, čo podporí aj vašu sexualitu a nakopne vás do života. Hovoríme o erotických masážach, z ktorých je veľmi populárna práve nuru masáž. Chcete si aj vy poriadne oddýchnuť, zabudnúť na všetky starosti a na chvíľu vypnúť od všetkého zlého?

Nuru masáž je podobná tantrickej masáži, no nie sú celkom rovnaké. Ak sa objednáte na nuru masáž, masérka bude používať špeciálny olejček, ktorý zabezpečí lepšie kĺzanie po tele. Ide o masáž, kde ste masírovaný celým telom masérky, čo je veľmi vzrušujúce. Pred touto masážou sa vždy osprchujete spolu s masérkou, čo vás rozhodne vzruší a navodí vám pocity vášne a relaxu zároveň.

nuru m

Tento typ masáže je poskytovaný v špeciálnych tantrických salónoch, napríklad v Bratislave. Okrem nuru sa v týchto salónoch robia aj klasické tantrické masáže, romantická tantrická masáž alebo senzuálna masáž. Všetky masérky sú profesionálky a vedia ako na to, aby ste sa v týchto okamihoch cítili čo najlepšie. Svedčia o tom aj mnohí spokojní zákazníci navštevujúci tieto kvalitné masáže často.

nuru

Ak aj vy túžite po detoxe, uvoľnení negatívnych myšlienok a najmä ak chcete povzbudiť svoju sexualitu, nuru je práve pre vás. Už dávno sa nemusíte hanbiť za to, že sa necháte vniesť do sveta vášne a erotiky. Nechajte sa rozmaznávať a spoznajte svoju zmyselnosť! Návštevu salóna rozhodne nebudete ľutovať a budete odchádzať s úsmevom na tvári.