Na uloženie drobností ako sú šperky, skrutky, mince, sypké látky zvyčajne používame rýchlozatváracie vrecká so zipsovým uzáverom. Niekto ich používa napríklad aj na uschovanie čaju a byliniek. Tovar sa nepoškodí, nenavlhne, no hlavne máme istotu, že sa niekam „nezapatroší“, ako tomu mnohí hovoríme. Ak ide o sypké látky či potraviny, jednoducho máme tovar pekne oddelený od toho druhého. Tieto sáčky sú v tvare obdlžníka a môžete si vybrať z rôznych veľkostí. Sú vyrobené z polyetylénového materiálu a môžete ich ľahko a pohodlne otvárať a uzatvárať. Čo sa týka ceny, sú veľmi lacným a univerzálnym obalom.

zipsacok-5

Použitie

  • bezpečné balenie elektroniky
  • hygienické výrobky
  • potraviny (desiata)
  • šperky (náušnice, prstene)
  • v zdravotníctve (lieky)
  • iný spotrebný materiál

Tieto ZIP sáčky 2packsk Vám výborne poslúžia aj na cestách, napr. v lietadle sú povinné, pretože obsah svojej tašky musíte jednoducho vyložiť mimo batožinu a nechať skontrolovať. A keďže sú tieto sáčky priesvitné, kontrola prebehne rýchlo a nemusíte sa vďaka zipsu báť, že tovar stratíte. Ako sme vyššie spomenuli, v ponuke sú obaly rôznych veľkostí, preto je možné takto uschovať väčšie množstvo tovaru v jednom sáčku.

www.agroportal

Ďalej môžete sáčky použiť na výrobu letnej pochúťky, ktorú všetci tak veľmi obľubujeme – ľadovej drte. Stačí Vám len naliať džús do vrecka, uzavrieť a vložiť do väčšieho vrecka, ktoré naplníte veľkým množstvom ľadu. No nie je to jednoduché? A čo v menej príjemných situáciách? Čo ak príde úraz ako napr. vyvrtnutý, opuchnutý členok? Väčšina z vás pozná však? Žiaden problém. Znova Vám poslúži tento uzatvárateľný obal. Stačí doň naliať vodu a priliať trocha alkoholu. Následne ho dáte na nejaký čas zmraziť a hotovo. Už len priložíte obal so zmrazeným obsahom na poranenú časť. Výhodou tohto spôsobu je veľmi nízka cena v porovnaní so špeciálnymi chladiacimi sáčkami.