Každá spoločenská udalosť je o kontaktoch, spoločenských povinnostiach a vhodne zvolenom oblečení, ktorým podčiarknete danú chvíľu.

Koktejlové stretnutie priam vyzýva na voľbu atraktívnych šiat, ktoré zakryjú a zároveň aj odhalia ženskú postavu, ktoré sú spoločenské a v ktorých sa stanete stredobodom pozornosti.

greeting-4398135_640

Inšpirujte sa ponukou modelov koktejlové šaty, ktoré hýria farbami, strihmi, materiálmi ale najmä atraktívnymi a modernými riešeniami.

Už dávno neplatí, že koktejlové šaty musia byť konzervatívne a tmavé. Farby rozžiaria každú ženu a koktejl v ruke si žiada veselosť, farebnosť a atraktívne spracovanie. V ponuke nájdete konzervatívne ale aj ženské zvodné modely z kvalitných materiálov, ktoré sú stálofarebné, nekrčivé a ktoré sa ľahko udržiavajú.

Kolekcia koktejlových šiat je predovšetkým ženská a moderná s prvkami, ktoré zvýrazňujú krásu žien a ktoré pútajú zraky mužov. Či už sú to zvodne odhalené ramená, krajkové živôtiky, volány, priliehavé strihy, dekolty zdobené kožušinami, efekt šnurovania vkusne použitý vo výstrihu alebo ľahké šifónové šaty s volánmi.

Efekt plisovania využívaný najmä na spodných dieloch je elegantný, efektný a aktuálne mimoriadne moderný.

Koktejlové šaty v ponuke majú všetky dĺžky, svoj model si nájdu dámy, ktoré obľubujú mini a takisto aj midi a dlhé šaty. Elegantnú chôdzu Vám umožnia efektné rozparky až do výšky stehien, ktoré odhalia siluetu nôh a zvýraznia krivky postavy.

Koktejlové šaty nie sú iba vo veľkostiach modeliek, svoju veľkosť, strih a riešenie si nájde každá dáma bez ohľadu na veľkosť šiat, štýl obliekania a cítenie módy.

akvastudiya-5305873_640

Letné koktejlové šaty sú uvoľnené, rozviate, veselé ale pritom vždy elegantné. Využijete ich nielen na slávnostné príležitosti ale aj do práce, na nákupy alebo obchodné stretnutia.

Vhodnou kombináciou doplnkov ku kolekcii ponúkaných koktejlových šiat získate variabilné modely na mnoho iných akcií, ktoré určite využijete.

Nechajte sa zlákať ponukou a vyberte si model, ktorý Vás vystihuje a bude s Vami ako Váš neviditeľný spoločník.