Keď som sa rozhodla, že budem zhadzovať kilá, nemala som ani len tú najmenšiu predstavu o tom, aké to bude ťažké. Je jasné, že nakoniec som sa musela pozrieť reálne na všetky veci, ktoré okolo nás sú. A aj keď sa vám, teda nám, to možno nezdá, musela som prepracovať svoj plán. A ten bol naozaj veľmi dôležitý. Preto som ho musela prepracovať. Musela som sa zamerať na to, že pozitívne myslenie je naozaj dôležité a všetko má svoj vlastný význam a zmysel. A pre mňa malo zhadzovanie kíl teda naozaj asi najväčší zmysel. Preto som sa rozhodla.

zhunout

Začala som viac makať v cvičení a stravu som mala oveľa rafinovanejšiu.Okrem toho som sa však rozhodla, že začnem užívať aj účinné tabletky na chudnutie. Viem, že to možno niekto bude brať veľmi zvláštne, ale proste som to chcela, lebo mi to prišlo ako to najlepšie riešenie, ktoré mi pomôže dostať sa na moju vysnívanú váhu. Viem, že to niektorí ľudia neberú dobre a úplne im rozumiem a chápem, čo tým chcú naozaj dosiahnuť a čo tým chcú povedať, ale mne bolo takto dobre a vedela som, že vďaka tomu sa dostanem k svojmu cieľu oveľa, ale oveľa rýchlejšie.

hmotnost
Keď ide o jednoduché veci, je vždy najlepšie aj najjednoduchšie riešenie.Čiže keď chcete zhodiť kilá, najlepšie, čo môžete urobiť je, že prestanete tak veľa jesť. A ja som s tým mala problém, pretože som proste neustále mala pocit vlčieho hladu. A vedela som, že aj keď sú niektoré veci ťažšie, ako sa zdá, nakoniec to proste musím urobiť a musím sa prestať obžierať tak, ako som to robila doteraz. Preto som sa tak rýchlo rozhodla a preto som urobila všetko preto, aby som nechodila vyžierať chladničku a aby ma to ani nelákalo. To bolo naozaj najlepšie, čo sa mi kedy stalo a bola som z toho vážne nadšená. Pretože som sa v noci nebudila a spala som najedená. A nebolo to niečo úžasné a perfektné? Proste to všetkým odporúčam.