Ak ste nemali čas na prevenciu a zanedbali ste stav potrubia, odpadov a kanalizácií je čas na nápravu škôd v podobe výhodnej nonstop služby krtkovanie senec. Pomôže Vám spoľahlivo odstrániť zanedbané, usadené a málo priechodné potrubia, odpady, sifóny, výlevky a kanalizácie a takisto Vám poskytne účinnú pomoc aj v prípade havárií.

plumber-228010_640

Ponúkaná služba Vám poskytne kompletný servis krtkovania za korektnú cenu bez doplatku za dopravu aj vrátane rekonštrukčných a inštalatérskych prác a v prípade Vášho záujmu aj bezplatnú obhliadku.

Či už sa rozhodnete riešiť prevenciu alebo haváriu formou krtkovania vždy môžete očakávať spoľahlivý výsledok vďaka moderným technológiam a špičkovým prístrojom, ktoré pracujú buď na elektromechanickom princípe alebo použitím čerpadla a vysokého tlaku vody.

Veľkou výhodou elektromechanického čistenia potrubia je jeho univerzálnosť, možnosť využitia aj v domácnosti, možnosť voľby špeciálnych nadstavcov a strún pre dané potrubie, špeciálne zhotovenie špirály pohybujúcej sa rotačným pohybom a efektívne rozrušenie nečistôt a kalov.

Vysokotlakové čistenie je vhodné aj do väčších objektov, nevyužíva sa v domácnostiach, nakoľko pri zásahu hrozí čiastočné riziko vytopenia a tento spôsob čistenia vyžaduje určitý dostupný priestor. Na čistenie sa používa hadica v dĺžke cca 70 m, čerpadlo dostupné v servisnom vozidle, ktoré vytvára dostatočný tlak vody, ktorý účinne vyplavuje nečistoty a usadeniny a zanecháva potrubie a kanalizáciu priechodnú.

pipes-2672184_640

Ponúkaná služba poskytuje výhodnú garanciu na vykonané práce, profesionálny, slušný a korektný prístup bez ohľadu na región a rozsah poškodenia.

Aj ostatné služby sú pre zákazníkov zaujímavé – prevencia vo forme TV monitoringu, frézovania potrubia alebo jeho trasovania Vám veľa napovie o ich aktuálnom technickom stave a poskytne Vám zároveň záznamy, vďaka ktorým si naplánujete údržbu v budúcnosti.

Vyskúšajte najlepšie ceny a dostupný online formulár.