Tantra patrí k jedným z najstarších typov masáží vôbec. Už za dávnych čias bola veľmi obľúbená a poskytovali ju nádherné ženy, ktoré sa zaujímali o toto umenie. Počas storočí však bola tantrická masáž tak populárna, že sa zachovala dodnes. Momentálne existujú takmer v každom štáte salóny a priváty, kde sa robí práve tantrická masáž.

tantra_masaz_3280

Mnohí ľudia si však myslia, že tantra je iba pre mužov, čo však nie je pravda. S obľubou na ňu chodia aj ženy, alebo dokonca aj páry, čo chcú spestriť svoj sexuálny život. Okrem skvelého zážitku pre jednotlivca totiž vie ešte viac spojiť puto dvoch ľudí. Tantra vám ukáže nový smer, ktorým sa budete radi uberať a tieto masáže sa stanú súčasťou vášho pokojného života plného erotiky.

unnamed

Určite sa mnohí pýtate, ako celá táto masáž prebieha. V prvom rade treba upozorniť na to, že tantrická masáž nie je sex ako taký, alebo dotýkanie sa masérky. Vy sa necháte odovzdať do jej rúk, zatiaľ čo vám stimuluje celé telo. Po masáži hlavy, krku a končatín prichádza na rad to najdôležitejšie. Stimulácia vašich pohlavných orgánov, ktorá zaistí aj následný orgazmus. Síce je orgazmus na tantrickej masáži veľkým plusom, nie je jej cieľom. Cieľom je práve vzbudiť vo vás sexuálnu energiu za pomoci erotickej masáže. Existuje mnoho špeciálnych programov, ktoré rozlišujú tantru ako takú. Sú masáže, kde ste masírovaný iba rukami, no aj také, kde ide o masáž telo na telo. Program si vyberáte vy sami a bude vám ho robiť skúsená a samozrejme, že aj nádherná dievčina.

Príďte okúsiť svet tohto pradávneho umenia vo forme masáže zakončenej nezabudnuteľným orgazmom a vaše starosti sa stanú nepodstatnými. Zažijete tu iný vesmír, vesmír pokoja, mieru a vzrušenia. Po tejto masáži sa budete cítiť omnoho lepšie a návštevu tantrického salóna rozhodne ľutovať nebudete. Je to len na vás.