Tak neváhaj a nechaj svoju fotku vyniknúť. Prvé, čo padne do očí tvojej návšteve, bude fotografia, ktorá bude visieť u teba v obývačke nad gaučom. Alebo v tvojej detskej izbe. Tvoja najobľúbenejšia fotografia nemusí byť len niekde v šuplíku alebo zavretá vo fotoalbume. Môžeš jej dopriať priestor a nechať ju vyniknúť priamo na tvojich stenách. Priamo na stenách tvojho bytu. Zavesíš a môžeš ju obdivovať vždy, keď budeš doma. Pri takejto krásnej fotografii ani nebudeš potrebovať televíziu. Bude ti stačiť pohľad na tú fotografiu. Či už to bude fotografia tvojej rodiny alebo prírody, ktorú si nafotil ty sám. Také fotky sú najcennejšie.

living-room-1835923_1920

Pre mňa osobne by nemalo veľkú hodnotu, keby som si do vlastného príbytku zavesila nejaké obrazy, ktoré odfotil niekto iný. Vždy sa snažím vešať si do domu také veci, ktoré majú pre mňa osobne nejakú pridanú hodnotu. Zavesiť si obraz, ktorý namaľovala moja dcéra, to je pre mňa skutočná hodnota. Alebo si dať nad gauč fotoobraz, ktorý som odfotila ja a dala vyrobiť. Len taký hocijaký obraz kúpený u Číňana alebo hocikde, keď aj na výstave pre mňa nebude mať takú hodnotu ako toto. Vôbec nie som zástanca gýčov alebo podobných vecí. Pre mňa tie veci, ktoré mám, musia mať aj nejakú tú citovú hodnotu. Nerada sa obklopujem vecami, ktoré pre mňa nič neznamenajú.

royal-interior-1455805_1920

Obraz z fotografie bude vyhotovený na kvalitné fotoplátno, takže sa nemusíš báť, že by to vyzeralo moc lacno alebo gýčovo. Slnko ho nevyťahá, pretože má stálu farbu a jeho farby zostanú po celé roky také isté. Nie je to ako bloček z obchodu, ktorý ti do roka vybledne. Všetky komponenty, ktoré sa používajú na výrobu fotoobrazov sú vysoko kvalitné a úspešné. Kvalita sa zaručila už po niekoľko rokov, takže nemusíš mať strach. Fotoobraz je super investícia do krajšej obývačky, predsiene alebo ktorejkoľvek izby, do ktorej by si si ho rád umiestnil. Vaše návštevy z neho nespustia oči.