Hľadáte vhodné svetlo na osvetlenie vonkajšieho priestoru, záhrady či kultúrnej pamiatky? Ak ste fanúšikom LED svetiel a poznáte ich výhody, vhodné riešenie bude pre vás práve LED reflektor. Ide o produkt, ktorý sa len veľmi ťažko nahradí inou alternatívou.

Všeobecne, medzi hlavné výhody led žiaroviek patrí najmä dlhá životnosť. Znamená to teda, že ušetrí vaše peniaze a investícia do týchto žiaroviek sa vám vráti niekoľkonásobne. Okrem toho je tiež šetrný k životnému prostrediu, nakoľko neobsahuje škodlivé látky, ktoré by mohli zneškodniť pôdu po použití produktu. Samozrejme, že tieto typy žiaroviek nesú so sebou oveľa viac výhod, no dnes sa zameriame na jeden konkrétny produkt. Ide o takzvaný LED reflektor, ktorý určite všetci poznáte. Videli ste už nejakú historickú pamiatku v noci? Boli ste na nočnej záhradnej grilovačke? Ak áno, pravdepodobne ste tu zazreli aj zdroj osvetlenia, teda reflektor.

led-reflektor-20w-4000k-biely

Vyznačuje sa jednoduchým štvorcovým dizajnom, spravidla ľudia obľubujú klasické čierne reflektory alebo aj modernejšie biele. Nakoľko pri výbere led svetiel existujú tri rôzne farby, aj reflektory sa líšia svojou farbou. Existuje studená biela, teplá biela a neutrálna. Síce sa najčastejšie predáva reflektor so studenou bielou, vždy máte na výber a môžete si ho prispôsobiť vašim potrebám.

led-reflektor-20w-5500k-cierny

Ak sa pýtate na cenu tohto výrobku, pohybuje sa približne od troch do 50 eur. Je to veľké rozmedzie, no treba vziať do úvahy veľkosť a počet wattov týchto reflektorov. Ak zháňate len menšie svetlo na záhradu, nemusíte sa báť príliš vysokých výdavkov.

Ste stále na vážkach vo výbere toho najkvalitnejšieho led reflektora? Rozhodne sa nemusíte báť, že by ste s kúpou neboli spokojní alebo by ste vyhodili zbytočné peniaze. Vďaka obrovskému množstvu výhod, čo reflektory ponúkajú s nimi budete určte spokojní.