Na erotickej masáži je niečo extra, niečo zaujímavé, možno kontroverzné a samozrejme niečo veľmi sexi. V nejednom prípade je to práve táto sex praktika, o ktorú býva záujem. Je ale ťažké definovať jednou vetou, čo si pod tým môžete predstaviť. Pretože každý si pod tým môže predstaviť niečo iné a takisto je pravda, že aj takáto masáž môže mať najrôznejšie podoby, čo záleží hlavne od miesta a masérky.

nohy, krém

Sú salóny a ich tantra masérky, čo sa špecializujú primárne a vlastne len na tantrickú, svojim spôsobom erotickú masáž. Neponúkajú však žiadne (iné) erotické služby. Aj napriek tomu sa pri daných praktikách pracuje s ľudskou sexuálnou energiou, vďaka čomu prichádza k príjemnému uvoľneniu tela aj mysle. Všetko sa začína úvodným kúpeľom, následne rituálom namaste a celý zážitok môže trvať aj vyše hodiny.

Na druhej strane, eroticke masaže Privatportal sú navštevované z hlavného dôvodu- kvôli sexi masérkam, ktoré majú skúsenosti s prácou na priváte, respektíve pohybujú sa v odvetví, kde sa poskytujú ponuky na sex. V takomto prípade sú tie hranice intímností možno voľnejšie a cieľom tu zrejme ani nie tak spoznať, ako funguje tantrická masáž, ako sa skôr sústrediť na veľmi kvalitný erotický zážitok. Spomeňme, že príjemným doplnkom býva v takomto prípade napríklad aj lesbická šou a konkrétnu spoločníčku/y sa dajú navštíviť na priváte, alebo v ich súkromnom mieste, no takisto sa dá využiť eskort a stretnúť sa s nimi môžete na mieste, ktoré uznáte za vhodné vy.

tantra masáž

A možno to považovať za neveru?

  • Opäť asi záleží, z akého uhľa sa na to pozrieme. A samozrejme aj na tom, aký má človek vzťah a či je vôbec zadaný. Niekto v návšteve erotických masáží vidí prakticky len príjemný relax, najmä ak v vravíme o klasickej tantra massage. Nie je ojedinelé, že muž nakoniec na erotickú masáž prinesie aj svoju partnerku a užívajú si ju v salóne spoločne.