Základom pri balení ženy je sa trošku namotivovať. Tým nemyslím sa opiť a ísť ju prosiť pod okno. Zodpovedajte si na otázky typu – prečo sami páči, prečo ju chcem, bude chcieť vôbec ona mňa, mám u nej nejakú šancu… Nezačínajte si so zadanými. Je to zbytočné a nie je pekné kaziť iným vzťah.
Ak stojíte blízko nej nebojte sa jej prihovoriť. Možno to vyjde a budete si rozumieť a možno nie. Ak sa už poznáte tak vyskúšajte ju niekam pozvať. Nie je vždy pravda, že najkrajšie ženy idú len na takých, ktorí majú plnú peňaženku a nablýskané auto za 100 tisícok.

žena

Vyskúšajte začať s rovnakými koníčkami, ako má ona. Možno bude prekvapená, že práve vám sa páči to čo jej. A možno na ňu aj zapôsobíte.
Určite nebuďte príliš vtieraví a nevnucujte sa. Ženy maj nemajú radi takých chlapov. Nehrajte sa na niečo čím nie ste, ona vás nakoniec aj tak odhalí. Ženy majú na to šiesty zmysel.

Ak už sa vám podarilo ju pozvať na rande. Pekne sa oblečte, ženám sa páčia muži, čo sa vedia správne obliecť. Navyše v peknom saku a košeli si zaiste povie, že vám stojí za to. Gestikulujte primerane. Vyhnite sa témam o politike, ako ste sa s vašim kamarátom včera opili. A podobne. Snažte sa hovoriť len o nej. Občas sa troška vychváľte aj vy, ale primerane. Pochváľte jej pekné oblečenie aj keď sa vám nejako nepáči.

A ako si udržať ženu keď ju už máte ´´chycenú´´. – Komunikujte medzi sebou. To je základ každého šťastného vzťahu a neskôr aj manželstva. Občas jej niečo kúpiť. To záleží od vašej partnerky, či má rada šperky alebo jej stačí kniha. Ak chcete trošku zmenu aj vo vašom sexuálnom živote, prekvapte ju nejakým spodným prádlom, negližé alebo nejakou hračkou, ktorá vám okorení posteľové zážitky.
A udržať znamená aj zbytočne nehnevať.

milenci)

Môžete sa aj inšpirovať článkami, ktoré sa zameriavajú na spoznávanie partnera podľa horoskopu. Nie vždy to platí na každého človeka ale vo väčšine prípadov áno.