Atraktivita skla sa dá využiť aj v kúpeľni a v kombinácii s modernou walk in sprchou mimoriadne vynikne.

Zabudnite preto na staré hliníkové rámy so sklenenými výplňami, ktoré sa ťažko udržiavali, vznikali v nich usadeniny a nevyzerali esteticky.

Moderné riešenia vo forme sklenena zastena priniesli nové sklenené materiály a inovatívne postupy ich využitia.

bathroom-1336165_640

Typickým príkladom je aj ponúkaná sklenená sprchová zástena vyrobená z bezpečnostného skla, ktorá je v ponuke v mnohých kolekciách, rozmeroch, povrchových úpravách a finálnych riešeniach. Rozmanité je aj jej osadenie, buď priamo do podlahy alebo do stropu alebo v mnohých výškach a rozmeroch do špeciálnych nosných systémov.

Výsledok realizácie sú čisté línie, dostatok svetla ale aj súkromia, čisté tvary a najmä funkčnosť a ľahko udržiavateľná hygiena. Stačí pretrieť sklenené plochy handričkou, ak si zvolíte úpravu skla s ochranou voči vodnému kameňu údržba je ešte jednoduchšia.

Sklenené sprchové zásteny sa inštalujú v rôznych rozmeroch, ideálny je taký, aby zabezpečil pohodlný vstup do sprchy najmä seniorom. Ich farebné prevedenia je vhodné zladiť s interiérom kúpeľne, ale pri troške fantázie sú aj originálne motívy vkusné a nadčasové.

V ponuke nájdete aj doplnky vo forme úchytky, madla, drobných ozdobných prvkov, ktoré čisté línie sklenenej plochy zvýraznia.

Najväčšou výhodou sklenených zásten je ich bez rámový systém, ktorý je najviac náchylný na hygienu a udržiavanie. Samozrejme je možná ich realizácia aj do systému sprchy s vaničkou, ale moderné riešenia uprednostňujú prevažne walk in sprchy, ktoré sú najbezpečnejšie.

bathroom-2132342_640

Útulná a čistá kúpeľňa môže byť realitou aj u Vás doma, ponúkaný systém sklenenej sprchovej zásteny využijete nielen v sprche ale aj ochranu vo vani.

Výrazne Vám zjednoduší udržiavanie kúpeľne, dodá jej moderný a čistý vzhľad a poskytne Vám miesto pre dokonalý relax.

Inšpirujte sa nápadmi na web stránke a premýšľajte nad jej realizáciou.