1. Je múdry
Zatiaľ čo niektorí z nás sú prirodzene múdrejší ako iní, nová štúdia naznačuje, že čím inteligentnejší je muž, tým menej pravdepodobne bude neverný. Podľa výskumu sa múdrejší muži pravdepodobne ženia a zostanú ženatí.
Takže ak sa obávate, že by váš priateľ mohol byť príliš múdry pre vás, a) nenechajte sa zastrašiť, pretože inteligencia nie je všetko a b) viete, že môžete mať človeka, pri ktorom je pravdepodobnejšie, že bude verný.

čas

2. Rozveselí vás
Nájsť niekoho, s kým sa môžete smiať, je veľmi dôležité – aj keď všetci ostatní otáčajú oči na jeho hlúpych vtipoch, ale vás to rozveselí tak choďte do toho.
A štúdia ukázala, že muži majú väčšiu pravdepodobnosť úspechu vo vzťahu ak majú zmysel pre humor.

3. Aktívne podporuje vašu kariéru
Štúdia zistila, že manželstvo boli rozhodujúcim faktorom pri dvoch tretinách rozhodnutí žien opustiť svoju prácu, často preto, že si mysleli, že je ich povinnosťou vychovávať svoje deti.
Dokonca aj keď ženy v štúdii opísali svojich manželov ako podporné, taktiež odhalili, že muži odmietli zmeniť svoje vlastné pracovné plány alebo ponúknuť viac pomoci pri starostlivosti o deti.

květiny

4. Má veľké úsilie s vašimi priateľmi a rodinou ako vy s jeho
Nie je nezvyčajné, aby sa žena vzdala svojho vlastného spoločenského života, keď chce okúzliť svojho nového muža. Ale je zriedkavé, že muž robí to isté, keď vstúpi do vzťahu.
V skutočnosti nedávna štúdia zistila, že mladí muži získavajú väčšie uspokojenie zo svojich kamarátov než z ich romantických vzťahov so ženami. Hoci je to jasne absurdné, je dôležité udržiavať si priateľstvo. Takže sa uistite, že ste s mužom, ktorý nielenže chce, aby ste mali čas vidieť svojich priateľov, ale tiež sa snažia zoznámiť sa s nimi.

přemýšlení

5. Je citovo inteligentný
Ak sa majú ukázať stereotypy, ženy sú vždy zúfalé, keď hovoria o pocitoch a nikdy nie muži, ktorí sú silní. Hoci to určite nie je pravda, je dôležité, aby každá osoba vo vzťahu mala určitú úroveň emocionálnej inteligencie.
Štúdie naznačujú, že ženy lepšie zohľadňujú názory svojich partnerov než muži, čo je nevyhnutné pre zdravý vzťah.